Niezwykła seria Vita+ zajmie się Twoją skórą!

Bioline Jato to włoska marka z bardzo dużym doświadczeniem, jest jednym z liderów w branży kosmetycznej. Dzięki unikalnym składnikom ich kosmetyki są rozpoznawalne oraz uwielbiane przez wiele osób na całym świecie. Skupiają się w głównej mierze na skórze twarzy, aby wyglądała jak najdłużej młodo i świeżo, jednocześnie ważne dla nich jest także nawilżenie, odżywienie oraz zdrowa i promienna skóra. Wykorzystują najnowsze technologie połączone z najlepszymi składnikami , sprawiając, że ich działanie jest skuteczne oraz bezpieczne. To oni jako pierwsi utworzyli kosmetyki z retinolem, czy kawiorem, a teraz w najnowszej linii znalazły się kosmetyki Vita+.

Linia Vita+ to odżywcze kosmetyki, które przywrócą Twojej skórze witalność, elastyczność oraz świeży blask. Działający kompleks – Vital, to połączenie składników takich jak lipidy kompatybilne ze skórą, kolagen biotechnologiczny oraz różnego rodzaju oleje roślinne. Idealnie sprawdzi się w przypadku skóry suchej, matowej i szorstkiej, z pojawiającymi się pierwszymi zmarszczkami. Vita+ to ekskluzywna kompozycja wieloskładnikowych substancji. Kolagen zawarty w tej linii zatrzymuje i magazynuje dużą ilość wody, oleje roślinne stanowią naturalne „pożywienie” dla skóry, sprawiając, że jest ona dużo bardziej elastyczna.

Dodatkowe składniki wspomagają odbudowę warstwy hydrolipidowej. Dzięki tej serii już po kilkukrotnym zastosowaniu zauważymy poprawę w wyglądzie naszej cery. Stanie się ona doskonale nawilżona, dzięki czemu znikną delikatne zmarszczki oraz stanie się wyraźnie promienna. Wygląd skóry będzie niezwykle zdrowy, a problem z przesuszeniem, matową i niewyraźną cerą nie będzie już sprawiał problemów.

Linia Vita+ to idealne rozwiązanie dla każdego zmagającego się z suchą skórą. Działa intensywnie regenerująco, wzmacnia barierę ochronną skóry, a także przywraca równowagę hydrolipidową. Witalność skóry jest widoczna na pierwszy rzut oka, elastyczność i napięcie sprawia, że czujemy się młodziej. Zabiegi wykonywane u kosmetyczki z użyciem tej linii są niezwykle popularne i stają się jednymi z ulubionych zabiegów rewitalizujących. Polecamy! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *