Kawiorowe szaleństwo z marką Ericson Laboratoire

Ericson Laboratorie to marka rozpoznawalna niemalże na całym świecie.
W Polsce ich produkty dostępne są na rynku od ponad dekady. Skupiają się oni na kosmetykach o działaniu anti-aging, tak aby jak najdłużej zachować młodość. Produkty te są oparte na nowoczesnych recepturach, które gwarantują niesamowite efekty, a także konkretne wyniki. Ich kosmetyki okrzyknięte są alternatywą do mezoterapii, botoxu czy liftingu. Dzięki swojemu wspaniałemu działaniu zyskali duże grono zadowolonych klientów.

Fresh Caviar to jedna z nowszych linii, która powstała na bazie świeżych komórek kawioru. Kawior to jednocześnie cenna i rzadka substancja doskonale działająca na skórę. Przeznaczona jest w głównej mierze dla osób z cerą szarą, pozbawioną życia, starzejącą się, potrzebującej regeneracji oraz nawilżenia, dla skóry zmagającej się z utratą jędrności. Jest to jedyna w swoim rodzaju linia wykorzystywana do profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych z możliwością użytku domowego. Kosmetyki te, to niezwykły koktajl w którego skład wchodzą peptydy oraz aminokwasy. Aminokwasy to ważny element składowy protein, natomiast proteiny są bardzo potrzebne przy budowie wszystkich komórek ciała.

To właśnie kawior stymuluje produkcję kolagenu, dzięki któremu możemy zachować młodość.Organiczny kawior,
a także naturalny 
składnik bakteriostatyczny, który pochodzi od roślin, w naturalny sposób zwalcza namnażanie się bakterii, grzybów i drożdży, dzięki czemu formuła kosmetyków jest doskonale chroniona. Składniki serii Fresh Caviar nie uczulają, nie narażają skóry na alergię, dlatego są doskonałym rozwiązaniem także dla skóry wrażliwej. Seria ta przy codziennym użytku sprawia, że skóra jest intensywnie i widocznie zregenerowana, odżywiona oraz napięta. Koloryt skóry nabiera zdrowego, promiennego wyglądu. Wszystkie składniki odżywcze dostarczane do skóry sprawiają, że jest to pielęgnacja anti-aging.

Fresh Caviar to unikatowa i niezastąpiona linia kosmetyków z organicznym kawiorem w składzie. Zawiera bogatą formę składników odżywczych potrzebnych do rozwoju, a także budowy struktury witalnej. Ma fantastyczne działanie regenerujące oraz przeciwstarzeniowe. Nie powoduje uczulenia, dlatego może być stosowana niezależnie od rodzaju skóry. Dodatkowo zabieg na bazie linii Fresh Caviar to bardzo popularny zabieg kosmetyczny stosowany wśród znanych gwiazd. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *