ERICSON LABORATOIRE – wspaniałe maseczki

Nowy Rok przynosi wiele nowych wyzwań. Przed nami kobietami liczne postanowienia i szybki pęd codziennego życia. Namawiam już teraz, aby każda z nas w tej pogoni znalazła przysłowiowe pięć minut dla siebie:)). Możliwość relaksu i zwolnienia tempa, pozwala na odzyskanie sił do działania i daje zastrzyk świeżej energii. Chętnie robię sobie w takich   momentach maseczkę, która rewelacyjnie regeneruje moją skórę. 

Muszę koniecznie podzielić się moim cudownym odkryciem… Moja kosmetyczka poleciła mi niedawno francuską markę ERICSON LABORATOIRE. 

Marka ERICSON LABORATOIRE ma w swojej ofercie kosmetyki profesjonalne nowej generacji, które można kupić do użytku domowego. Wybrałam maseczkę z linii GENXSKIN.

Linia GENXSKIN powstała w oparciu o najnowsze badania biotechnologii. Składnik aktywny, który jest pozyskiwany z brunatnej makroalgi. W dojrzałej skórze dochodzi do reaktywacji uśpionych genów. Kosmetyki umożliwiają przebudowę komórek skóry i dochodzi do syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. 

To tyle teorii.. a w praktyce – kupiłam maseczkę naprawczą GENXSKIN. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że skóra jest wyraźnie rozjaśniona a rysy delikatniejsze. Skóra była mocno odświeżona i pełna blasku. 

W składzie znalazłam wapń aktywny biologicznie, który usprawnia dynamikę skóry. Produkt został wzbogacony dodatkowo w kompleks olejków, które działają regenerująco…

Kosmetyki ERICSON LABORATOIRE wyprzedzają epokę, które odnawiają skórę na poziomie genów. Myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić linię GENXSKIN, który pielęgnuje i chroni naturalną kobiecość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *