Bezkonkurencyjne nawilżenie

Moje włosy po rozjaśnieniu oraz codziennym prostowaniu nie wyglądają na zdrowe i zadbane, mimo stosowania różnych odżywek czy olejków. Stwierdziłam, że pora spróbować profesjonalnego kosmetyku.
Wybór padł na szampon oraz odżywką MOISTURE ME RICH od Matrixa.

Jest to seria nawilżająca, które mimo pięknego zapachu naprawdę poprawia stan włosów. Stosuję tą serię od paru dni i efekty są naprawdę widoczne. Końcówki włosów nie są suche, rozdwojone. Wyglądają jak po 3 godzinnej wizycie u fryzjera, która kosztuje parę razy tyle co ten zestaw.
Matrix ma w swojej ofercie kilka typów produktów, dostosowanych do każdego rodzaju włosów.
Głównym składnikiem jest gliceryna, która jest bezkonkurencyjna w dziedzinie nawilżenia. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy mała ilość, aby szampon zaczął się pienić. Plusem jest fakt, że ta seria nie obciąża włosów, lecz nadaje im blask.
Myślę, że każda kobieta powinna mieć szampon oraz odżywkę Matrix w swoim domu. Każda z nas codziennie suszy, modeluje czy prostuje swoje włosy. Bardzo trudno uniknąć tych czynności.
Wiem, że seria Moisture Me Rich spokojnie zadba o moje suche włosy.
Był to strzał w dziesiątkę!
Po zakończeniu tej serii wypróbuję So Long Damage Matrix, która ma za zadanie wzmocnić włosy. Na pewno napiszę recenzję dla porównania.  🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *