AQUA+ Mocne nawilżenie

Po namowie mojej kosmetyczki od jakiegoś czasu zaczęłam stosować krem AQUA+ Bioline Jatò. 

Na początku nie byłam przekonana do nowego kosmetyku, ponieważ wiele z nich mnie uczula i nie spełnia moich oczekiwań co do nawilżenia odwodnionej skóry.  Jednak to naprawdę strzał w 10!
Na samym początku muszę zaznaczyć, że krem okazał się bardzo bezpieczny dla mojej skóry. Nie wyskoczyły mi żadne niepożądane krostki, nie miałam zaczerwienienia co często się zdarza.
Bioline Jatò to włoska marka istniejąca na rynku już ponad 40 lat, struktura przenika do najgłębszych warstw naskórka, niwelując nie tylko skutki ale także przyczynę problemu. Połączenie naturalnych składników sprawia, że produkt jest bezpieczny do codziennego stosowania.
Krem nadaje się do każdego rodzaju skóry młodej, mieszanej czy dojrzałej. Pomaga utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia skóry, super się wchłania, nie zostawiając tłustej twarzy za co wielki plus. Można nałożyć  go na noc jak i pod codzienny makijaż, który trzyma się doskonale. Krem można aplikować na skórę twarzy oraz szyi.
Każda kobieta jak i mężczyzna może pozwolić sobie na chwilę luksusu stosując kosmetyki Bioline Jatò.
Opinię piszę, ponieważ mało jest recenzji produktów Bioline Jatò, sama przed zastosowaniem szukałam jakichś blogów, które opisywały by tę markę.  Jestem bardzo mile zaskoczona efektem.
Myślę, że chętnie  przetestuję inną serię tych kosmetyków.  🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *